ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 9 دی 1391

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس نهم دیماه را پایان مدارای ملی با فتنه گران عنوان کرد و گفت: اوج دین مداری و ولایت پذیری مردم ایران را می توان به وضوح در حماسه نهم دی ماه سال 88 مشاهده کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس نهم دیماه را پایان مدارای ملی با فتنه گران عنوان کرد و گفت: اوج دین مداری و ولایت پذیری مردم ایران را می توان به وضوح در حماسه نهم دی ماه سال 88 مشاهده کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) مسعود رستگار، در جمع خبرنگاران در شیراز، تصریح کرد: اهانت به اصل ولايت فقيه، جسارت به روح مطهر امام راحل(ره) و گستاخي در روز عاشورا، خون ملت ایران را به جوش آورد و زمینه ای شد تا طومار فتنه و فتنه گران با حضوری حماسی درهم پيچيده شود.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان فارس حضور مردم در خلق حماسه 9 دي، را از جنس حضور در جبهه‌هاي دفاع مقدس ارزیابی و خاطرنشان کرد: مردم همان‌گونه كه در طول 8 سال دفاع مقدس، لحظه‌اي امام را تنها نگذاشتند و در مقابل تمامي كفر و استكبار، قدمي عقب ننشستند، در ايام فتنه نيز پذيراي فرمايشات رهبر فرزانه انقلاب بوده و پشت سر ايشان حركت مي‌كردند.

رستگار گفت: بيش از سي سال برنامه‌ريزي براندازانه و هفت ماه توطئه، تحريف و تخريب دشمنان نظام اسلامی و فتنه گران و فریب خوردگان همراه شده باآنان را حضور حماسی مردم در آن روز تاریخی ناكام گذارد.

این استاد دانشگاه با تشریح و تحلیل رخ دادهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری و ضمن یادآوری اینکه خواست رهبري فرزانه انقلاب آن بود كه با گذشت زمان گرد و غبار فتنه فرو نشيند و با روشن‌تر شدن حقايق، فریب خوردگان ساده دل، از مسیر افتادن به چاه، بازگردند، گفت: با گذشت 200 روز از انتخابات رياست جمهوري و روشن شدن بسياري از حقايق، عامه مردم مطمئن شدند كه تقلب در انتخابات فقط بهانه است.

وی ادامه داد: مردم ایران بعد از گذشت این مدت، به این باور عمیق رسیدند که هدف تمام اقدامات فتنه گران و تبلیغات آنان براندازي نظام اسلامي است و آشو‌ب‌گران خياباني نیز فريب‌خوردگاني هستند كه به واسطه بی بصیرتی، مجري برنامه‌هاي استكبار جهاني شده‌اند.

رستگار تصريح كرد: رهبران آشوب‌هاي خياباني نیز بي‌هيچ شك و شبهه‌اي عامل و مزدور آمريكا و استكبار بودند كه با استفاده از روش‌هاي پيچيده روانشناختي، احساسات و عواطف مردم، به‌ويژه جوانان را تحریک میکردند.

این مقام مسئول افزود: رهبران فتنه و مجريان دستورات استكبار، زيرپا گذاردن قانون را قبل از انتخابات آغاز كردند، نوع حضور آنان، راه‌بندان در خيابان‌ها و معابر و هلهله و رقاصي‌هاي عمومي شبانه، در اصل آغاز قانون‌شكني بود.

رئیس جهاددانشگاهی فارس، با بیان اینکه مردم ايران، آگاه و دين‌مدار و پشتیبان ولایت بوده و هستند، گفت: این مردم در طول سال های گذشته از انقلاب به وضوح نشان داده اند که هرجا به واسط حرکتی یا عملی، اسلام، نظام و ايران اسلامي در معرض تهديد و خطر قرار گرفته یا بگیرد، تمام دل‌خوري‌ها و اختلافها را کنار می گذارند و همچون سدی استوار و تمام قد  مقابل دشمن می ایستند.

وي مهمترین درس وقایع فتنه 88 را، لزوم حفظ هوشیاری و بصیرت در همه لحظه ها دانست و گفت: دشمن مترصد کوچکترین فرصت است تا ضربه‌هاي بيشتر و سنگين‌تر خود را بر پيكر دين و ملت ما وارد كند،  بايد اين حقيقت را به خاطر بسپاريم كه “ما بر سر پست انقلابيم اكنون   خفتن سرپست، گناهی است بزرگ”.
گزارش تصویری
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.


آمار سایت
بازدید امروز: 37
بازدید ماه:2913
بازدید کل:238844

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی