ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 آذر 1391

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، حسين صادق‌عابدين با اشاره به بازديد از نمايشگاه دست‌آوردهاي جهاد دانشگاهي كشور كه به‌مناسبت هفته پژوهش در تهران برپا است، در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه كارهاي پژوهشي و تحقيقاتي در سطح دانشگاه‌ها با سرعتي عجيب پيش مي‌رود.

استاندار فارس دستاوردهاي پژوهشي جهاد دانشگاهي كشور كه در نمايشگاه اين نهاد در تهران در معرض ديد عموم قرار گرفته‌است را حيرت‌آور توصيف كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، حسين صادق‌عابدين با اشاره به بازديد از نمايشگاه دست‌آوردهاي جهاد دانشگاهي كشور كه به‌مناسبت هفته پژوهش در تهران برپا است، در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه كارهاي پژوهشي و تحقيقاتي در سطح دانشگاه‌ها با سرعتي عجيب پيش مي‌رود.

استاندار فارس با اشاره به بخش‌هايي از آنچه در نمايشگاه دست‌آوردهاي جهاد دانشگاهي مشاهده كرده بود، خاطرنشان كرد: البته از نهادي همچون جهاد دانشگاهي انتظار انجام چنين فعاليت‌هايي وجود داشته و دارد.

صادق‌عابدين در عين‌حال لزوم اطلاع‌رساني بيشتر، كامل‌تر و مفيدتر در خصوص فعاليت‌ها و دست‌آوردهاي جهاد دانشگاهي در سطح كشور و هر يك از استان‌ها را يادآور و متذكر شد: به طور قطع اگر مديران و مسئولان دستگاه‌هاي مختلف از عمق و زمينه فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي اطلاع كافي و كاملي داشته باشند، ضمن بهره‌بردن از اين ظرفيت وسيع، حمايت حداكثري را از اين نهاد خواهند داشت.

وي تصريح كرد: اين دستاوردها و پژوهش‌هاي علمي يكي از دلايل مهم دشمني‌هاي غرب و فشارهايي است كه بر ايران اسلامي وارد مي‌كنند.

صادق‌عابدين با يادآوري اينكه جهاد دانشگاهي با نگاه و حركتي جهادي به دست‌آوردهاي عظيمي دست‌يافته است، گفت: بايد با نگاهي جهادي به عرصه‌هاي علمي نگاه كرده و تلاش‌هايمان را در اين زمينه دوچندان كنيم.

به گزارش ايسنا، حسين صادق‌عابدين استاندار فارس به همراه مسعود رستگار رييس جهاد دانشگاهي فارس، روز دوشنبه 27 آذرماه بازديدي از نمايشگاه دستاوردهاي شاخص جهاد دانشگاهي در تهران داشتند.

استاندار فارس در اين بازديد از نزديك با دست‌آوردهاي مختلف علمي پژوهشي نهاد انقلابي جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف صنعتي، كشاورزي و پزشكي و نظامي آشنا شد.

نمايشگاه دستاوردهاي شاخص جهاد دانشگاهي كشور كه به مناسبت هفته پژوهش راه‌اندازي شده، سيصد طرح شاخص از ميان قريب به پانزده هزار طرح كاربردي را در معرض ديد نخبگان،‌ فرهيختگان، دانشجويان و استادان دانشگاه‌هاي كشور قرار داده است .

اين طرح ها از ميان طرح هاي پژوهشي جهاد دانشگاهي در سراسر كشور برگزيده شده و در اين نمايشگاه كه در بوستان گفت و گو در تهران برپا است، در معرض ديد قرار گرفته است.

طي روزهاي گذشته وزرا، نمايندگان مجلس، مسئولان ارشد كشوري و لشكري و تعداد زيادي از مديران استان‌هاي مختلف از اين نمايشگاه بازديد كرده‌اند.

شايان ذكر است اين نمايشگاه از 25 تا 30 آذرماه 91 در بوستان گفتگوي تهران برگزار شده است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 147
بازدید ماه:3298
بازدید کل:284631

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی