ورود به سایت

نام کاربري



کلمهء عبور



    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 



خبرنامه ایمیلی





تاریخ انتشار : شنبه 25 آذر 1391

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي فارس همايش تحصيلي آموزش NIIT با حضور رييس و معاونين جهاد دانشگاهي فارس، دكتر مجدالدین رييس مؤسسه آموزش عالي علمي كاربردي جهاد دانشگاهي كشور و نماينده مؤسسه NIIT هندوستان در روز پنج‌شنبه 23 آذرماه 91 در شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي فارس همايش تحصيلي آموزش NIIT با حضور رييس و معاونين جهاد دانشگاهي فارس، دكتر مجدالدین رييس مؤسسه آموزش عالي علمي كاربردي جهاد دانشگاهي كشور و نماينده مؤسسه NIIT هندوستان در روز پنج‌شنبه 23 آذرماه 91 در شيراز برگزار شد.

دكتر مجدالدين در اين مراسم گفت :

جهاد دانشگاهي تواناترین شبکه آموزشی برای دوره های کوتاه مدت است و این نهاد یکی از مجهزترین و توانمندترین شبکه های آموزشی را در سطح کشور ایجاد کرده است.

دکترعبدالرضا مجدالدین افزود: جهاد دانشگاهي هم اینک در سطح کشور بالغ بر 120 دوره کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را در بیش از 700 کدرشته محل تحصیل، برگزار می کند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیشترین دوره های آموزش در زمینه آی تی، نرم افزار و سخت افزار و الکترونیک و ابزار دقیق توسط این نهاد فرهنگی انقلابی در کشور برگزار شده است، گفت: با توجه به ظرفیتها و توانمندی ها، موسسه بین المللی NIIT، ترجیح داد که دوره های آموزشی خود در سطح کشور را با همکاری ما برگزار کند.

او ضمن اشاره به اینکه هم اینک در چند شهر از جمله تهران، كرمان و اصفهان این دوره ها آغاز به کار کرده است، گفت: این دوره های کوتاه مدت بین المللی، هم اینک کیفی ترین آموزش ها را در زمینه شبکه و نرم افزار کامپیوتر به شرکت کنندگان ارایه می کند.

مجدالدین با تصریح اینکه مدرک ارایه شده به شرکت کنندگان با امضای جهاد دانشگاهي و موسسه بین المللی NIIT است، اضافه کرد: این مدرک در سطح بین المللی برای جذب در موقعیتهای شغلی ارزش و اعتبار بالایی دارد.

وی استقبال دانش آموزان و دانشجویان از این دورهها در شهر اصفهان را خوب توصیف و تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دورههای آموزش در حقیقت به لحاظ کاربردی دارای توانمندی های بالایی در شبکه و نرم افزار کامپیوتر خواهند شد.

مجدالدین گفت: تاکنون بالغ بر 47 هزار نفر از 43 مرکز مختلف آموزش عالی جهاد دانشگاهي کشور و در رشته ها و گرایش های مختلف فارغ التحصیل شده اند و اکنون هم بیش از 60 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی این نهاد مراحل آموزش را می گذرانند.

رییس موسسه آموزشهای علمی کاربردی جهاد دانشگاهي کشور، از راه اندازی رشته مهندسی فناوری فضاکار در مقطع کارشناسی ارشد در کشور خبرداد و گفت: این رشته برای اولین بار در کشور در این سطح راه اندازی شده است.

همچنين محمدجواد همافر معاون آموزشي جهاد دانشگاهي فارس طي سخناني گفت : با آغاز دوره های آموزشی NIIT در شیراز علاقه مندان می توانند، با شرکت در این دوره ها و اخذ مدرک، زمینه بهتری برای ادامه تحصیل در سطوح مختلف دانشگاهی یا کار و فعالیت های اقتصادی را برای خود فراهم کنند.

همافر افزود: دوره های NIIT، در واقع دوره های بین المللی مهندسی کامپیوتر است که در دو گرایش نرم افزار و شبکه در سطح بین المللی برگزار می شود.

وی با تصریح اینکه شیراز در سطح ایران سومین شهری است که جهاد دانشگاهي در آن اقدام به راه اندازی این دوره ها کرده است، گفت: علاقه مندان با داشتن مدارک تحصیلی مختلف می توانند در این دوره ها شرکت کرده و طی دو سال مدرک معتبر بین المللی مشترک جهاد دانشگاهي و موسسه NIIT را دریافت کنند.

همافر خاطرنشان کرد: شرکت کنندگانی که این دوره ها را با موفقیت طی کنند، می توانند با طی دوره های 6 ماهه در سایر کشورهای جهان در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر یا شبکه، مدرک لیسانس یا فوق لیسانس خود را دریافت کنند.

او یادآور شد: کسانیکه با مدرک فوق دیپلم و بالاتر در این دوره ها شرکت می کنند امکان ادامه تحصیل در داخل یا خارج کشور را با طی این دوره ها برای خود فراهم خواهند کرد.

شايان ذكر است در این همایش بیش از  400 نفر از دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند، شرکت کرده و با شیوه ورود و ادامه تحصیل در این دوره ها آشنا شدند.




گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 7
بازدید ماه:2087
بازدید کل:313862

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی