ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 6 مرداد 1397

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با استفاده از خرد جمعی و با روحیه‌ی جهادی و تفکری دانشگاهی، به دنبال حل مشکلات و کاهش دغدغه‌ها هستیم .


رییس جهاددانشگاهی فارس:
دغدغه‌ها را با روحیه‌ی جهادی و تفکری دانشگاهی رفع می‌کنیم

 

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با استفاده از خرد جمعی و با روحیه‌ی جهادی و تفکری دانشگاهی، به دنبال حل مشکلات و کاهش دغدغه‌ها هستیم .

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی در اولین آیین تجلیل از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ی جهاددانشگاهی استان فارس، ضمن تبریک دهه‌ی کرامت و میلاد فرخنده‌ی حضرت ثامن‌الحجج(ع) تاکید کرد که پیشکسوتان و بازنشستگان جهاددانشگاهی ظرفیتی کارآمد در مسیر موفقیت این نهاد محسوب می‌شوند .

بابایی با تاکید براینکه اعضای جهاددانشگاهی همه جهادگرانی صادق و عاشق بوده و هستند که تمام تلاش‌ خود را برای اعتلای این نهاد انقلابی صرف کرده‌اند، تجلیل از آنان را تشکر از خالق قلمداد و تاکید کرد که تمام اعضای جهاددانشگاهی چه شاغل چه بازنشسته، اعضای یک خانواده محسوب می‌شوند .

 

رییس جهاد دانشگاهي استان فارس ادامه داد: این مجموعه که مولد انقلاب و نظام مقدس اسلامی است، اکنون و در آستانه‌ی ۳۸ سالگی، سال‌های پر فراز و نشیبی را طی کرده و امروز در جایگاهی شایسته قرار دارد، اگرچه همچنان مشکلات و دغدغه‌هایی هست اما پرسنل اذعان دارند که این مسائل و دغدغه‌ها بسیار کمتر از گذشته شده است .

وی با تصریح بر اینکه جهاد دانشگاهي از زمان شروع فعاليت تاكنون به موفقيت‌هاي چشم‌گيري دست يافته است، تاكيد كرد كه امروز هم بايد همان روحيه و اخلاق جهادي در مجموعه جهاد دانشگاهي برای تثبيت در سطح جامعه حاكم باشد و با همان روحیه شایستگی‌ها نمود داده شود .

رییس جهاد دانشگاهي استان فارس از پرسنل اين نهاد خواست تا فارغ از مسئوليت‌ها در مسیر اعتلای هرچه بیشتر جایگاه سازمان و پیشرفت و موفقیت این نهاد انجام دهند و مسئولان را از پیشنهادات و هم‌فکری‌هایشان بهره‌مند سازند .

بابایی با تاكيد بر لزوم رعايت اخلاق اسلامي و حقوق ديگران در مجموعه جهاد دانشگاهي فارس، عنوان كرد: به لحاظ مسئوليت، كسي بر ديگري در اين مجموعه ارجحيت ندارد؛ همه‌ی اعضا همانند يك تيم منسجم مشغول به فعاليت هستيم؛ هیچ کسی در جهاد دانشگاهی بر دیگری اولویت ندارد که بخواهد بواسطه‌ی نگاه شخصی با دیگران مواجهه داشته باشد .

وی همچنین با تاكيد بر استفاده از داشته‌ها و پنانسيل‌هاي موجود در اين مجموعه، بيان كرد: امروز بستر ترقي جهاد دانشگاهي بيش از گذشته فراهم است .

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصريح اينكه به مسائل حقوقي و مالي، حكم‌ها و ديگر مشكلات موجود در اين مجموعه آگاهم، گفت: ممكن است قوانين دست ما را براي ارتقاء توانمندي پرسنل باز گذاشته باشد اما در شرايط فعلي تمام تلاشمان را براي مهيا شدن امكانات بهتر و رفاه بیشتر پرسنل به كار خواهيم گرفت .

 بابایی با اشاره بیان مطلبی به نقل از "تحف‌العقول" مبنی بر اینکه بخیل را آسایشی، حسود را خوشی و لذتی، دروغگو را مروت و مردانگی و زمامداری را وفایی نیست، یادآور شد: براي پرهيز از تصميم‌هاي سليقگي در اجراي حكم كارمندان از معاونين مجموعه جهاد دانشگاهي و خرد جمعی موجود كمك خواهيم گرفت.

به گزارش ایسنا، برنامه‌ی تجلیل از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ی جهاددانشگاهی استان فارس برای اولین‌بار با حضور اکثر بازنشستگان و تجلیل از تلاش‌های آنان و به مناسبت دهه‌ی کرامت و روز میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) برگزار شد.

 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 8
بازدید ماه:3249
بازدید کل:322412

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی