ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 1397

در دیدار مظاهر بابایی با حاجات‌نیا در پارک سلامت روان شیراز در خصوص زمینه‌های همکاری مؤثر جهاد دانشگاهی فارس و پارک سلامت روان بحث و گفتگو شد.

 

در دیدار مظاهر بابایی با حاجات‌نیا در پارک سلامت روان شیراز در خصوص زمینه‌های همکاری مؤثر جهاد دانشگاهی فارس و پارک سلامت روان بحث و گفتگو شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، صبح امروز مظاهر بابایی رئیس جهاد دانشگاهی فارس در بازدیدی از پارک سلامت روان شیراز با حاجات‌نیا مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این پارک دیدار و گفتگو کرد.

حاجات‌نیا در این دیدار گفت: این پارک با هزینه و بودجه شخصی احداث و اولین پارک در حوزه سلامت روان است که در استان فارس تأسیس شده و دارای بخش‌های مختلف می‌باشد.

وی اظهار داشت پیاده‌راه سلامت و استفاده از پوشش گیاهی جهت سلامت روان، استفاده از سازه‌های طبیعی، توانبخشی، آب‌درمانی تخصصی، نگهداری از سالمندان در محیطی کاملاً طبیعی و سرسبز، احداث اولین موزه روانشناسی همراه با گالری عکس، نصب سردیس مشاهیر روانشناسی، سالن ورزشی، سینما، پارک و ده‌ها پروژه متناسب با سلامت روان از دیگر برنامه‌های پارک سلامت می‌باشد.

بابایی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و هیئت مدیره پارک سلامت و اهمیت رویکرد به سلامت بیان نمود که سلامت با توجه به گستردگی‌های آن در زمینه‌های مختلف امروز نیاز به برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری دارد اگر قرار باشد جامعه‌ای سالم باشد باید خانواده‌ای سالم در جامعه داشته باشیم از این رو همه سازمان‌ها و دستگاه‌های که متولی این امر هستند باید با همکاری و هم‌افزایی در حوزه‌های مختلف باعث ارتقای سطح سلامت جامعه شوند.

لذا با توجه به توانایی‌های جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف پژوهشی، فرهنگی و آموزشی و بهره‌برداری از مراکز تخصصی پژوهشی و مشاوره‌ای که سالیان سال در حوزه خانواده و جوان و تعارضات زناشویی فعالیت داشته‌اند با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب پارک سلامت می‌توان همکاری‌های مثمرثمری در این حوزه و حوزه‌های مشابه داشت و از ظرفیت‌های طرفین در این خصوص در قالب عقد قرارداد همکاری استفاده نمود.

در پایان این دیدار، بابایی رئیس جهاد دانشگاهی به همراه حاجات‌نیا مدیرعامل پارک سلامت روان از قسمت‌های مختلف پارک بازدید کردند.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 40
بازدید ماه:2520
بازدید کل:325644

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی