ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 اسفند 1396

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی استان فارس با حضور مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس نماینده مردم شهرستان اقلید و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه‌ی روسای جهاددانشگاهی فارس، گفت: یکی از افتخاراتم عضویت در خانواده جهاددانشگاهی است.

سید حسین افضلی با بیان اینکه یکی از معضلات جهان سوم بحث بهره‌وری است، گفت: مجموعه جهاددانشگاهی از مجموعه‌هایی است که با تحمیل حداقل هزینه به دولت بیشترین بهره‌وری را داشته است.

او با اشاره به اینکه سمت و سویی که جهاددانشگاهی داشته معنادار و مثبت بوده است، گفت: آنچه باعث قدرت و اقتدار و ضامن بقای کشورها است، ورود و اطلاع از علوم روز نظیر نانو، آی‌تی، علوم هسته‌ای و هوا فضا بوده است.

وی با بیان اینکه انصافا جهاددانشگاهی در هر کدام از این زمینه‌ها که ورود کرده با حداقل هزینه بیشترین کارآمدی و بهره‌وری را داشته است، گفت: جهاد در بسیاری از حوزه‌های علمی و تحقیقاتی و آموزشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این مجموعه در سال‌های آینده هم قطعا بیش از گذشته موفق و سربلند خواهد بود.

افضلی با تاکید براینکه در بعد آموزش سمت و سوی جهاددانشگاهی خوب و تاثیرگذار بوده است، گفت: در این سال‌ها حرکت‌های خوبی در زمینه‌ی آموزش داشتیم اما اشتباهاتی هم داشتیم؛ در این سال‌ها فارغ‌التحصیلان زیادی در مقاطع مختلف تربیت شدند اما وقتی خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم به اندازه هزینه‌ها بهره‌وری کافی نداشته‌ایم.

او با بیان اینکه جهاددانشگاهی از ابتدا به‌دنبال اصلاح مسیر آموزش بوده و قدم‌های معناداری نیز برداشته است، گفت: حاصل حرکت در جهاددانشگاهی در سطح کشور به شکلی مشهود دیده می‌شود.

افضلی با این تاکید براینکه جهاددانشگاهی می‌تواند یک نمونه و الگوی خوب در تمام بخش‌هایی که ورود داشته باشد، گفت: جهاددانشگاهی نشان داده که می‌توان با کمتیرن هزینه‌ها بهره‌برداری مطلوبی را شاهد بود.

نماینده مردم اقلید در مجلس مسعود رستگار رییس سابق جهاددانشگاهی فارس را نمونه‌ای از خلوص و ایمان و سادگی برشمرد و تاکید کرد که او همواره تلاش کرد در کنار مردم خالصانه و خاضعانه همه‌آنچه را دارد در اجرای وظیفه‌های محوله صرف کند.

افضلی همچنین با اشاره به ویژگی‌های رییس جدید جهاددانشگاهی استان فارس، بابایی را نیرویی جوان، خلاق، تیزبین و با درایت توصیف کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، در این مراسم با قدردانی از مسعود رستگار، رییس سابق جهاددانشگاهی فارس، مظاهر بابایی رسما به‌عنوان سرپرست این نهاد، معرفی شد.
گزارش تصویری
تجلیل از دختران در سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع)

در سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز دختر همزمان با آغاز دهه کرامت از دختران جهادگر جهاد ...
چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس پایان یافت/ تجلیل از ایكنا

به گزارش ایكنا از فارس، مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس شب گذشته، ۲۲ ...
در دیدار رییس جهاددانشگاهی فارس و نماینده فیروزآباد مطرح شد؛  بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در تقویت اقتصادی فارس

 نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین و رییس جهاددانشگاهی استان فارس طی دیداری بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های این نهاد ...
جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی فارس

جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با حضور رئیس و معاونین این نهاد در شیراز برگزار شد.
با همکاری جهاددانشگاهی فارس؛ مركز آموزش متخصص ICT فارس آغاز به کار کرد

سرپرست معاونت آموزش جهاددانشگاهی استان فارس از آغاز به کار مرکز آموزش نیروهای متخصص در حوزه ICT در فارس با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 100
بازدید ماه:3154
بازدید کل:244495

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی