ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396

فرماندار شهرستان اقلید با اشاره به اینکه بیکاری مهمترین معضل این شهرستان است، از جهاددانشگاهی درخواست کرد که با توجه به ظرفیت‌های این نهاد، به موضوع حل مشکل بیکاری ورود کند.

فرماندار شهرستان اقلید با اشاره به اینکه بیکاری مهمترین معضل این شهرستان است، از جهاددانشگاهی درخواست کرد که با توجه به ظرفیت‌های این نهاد، به موضوع حل مشکل بیکاری ورود کند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، صالح مشتاقي‌لار یکشنبه ۱۲ آذر در آیین گشایش مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی در شهرستان اقلید، گفت: جهاد دانشگاهي در راستاي علم و دانش‌اندوزي در همه عرصه‌ها حضور داشته است و زماني كه هنوز بسیاری از دستگاه‌هاي متولي كارهاي علمي را به منصه ظهور نرسانده بودند، جهاد دانشگاهي این کار را شروع کرد و موفق شد . 

وی با ابراز خرسندي از افتتاح مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی در شهرستان اقلید، گفت: کارهای علمی و آکادمی را همه دانشگاه‌ها می‌توانند انجام دهند لذا جهاد دانشگاهی که امروز بنیاد آن در این شهرستان گذاشته می‌شود باید بتواند به عنوان دستگاهی که علم و كار را با هم تركيب مي‌كند، فعاليت كند . 

مشتاقی لار، بیکاری را یکی از معضلات این شهرستان همانند سایر نقاط کشور برشمرد و گفت: اگر جهاد دانشگاهی بتواند در راستای رفع مشکل بیکاری جوانان این شهرستان گام بردارد، قطعاً ما نیز در کنار آن هستیم و آن را یاری خواهیم داد و وظیفه همه دستگاه‌هاست که در این راستا نیز گام بردارند . 

فرماندار اقلید با تأکید بر اینکه دانشگاه‌ها و دستگاه‌هاي اداري موظف هستند در بحث اشتغالزایی تلاش کنند، گفت: باید بتوانیم با همکاری یکدیگر علم را به کار تبدیل کنیم . 

مشتاقی‌لار اضافه کرد: در عرصه علم پيشرفت‌هاي خوبي داشته‌ايم و اگر بتوانيم آن را تبديل به كار كنيم ارزشمند است لذا باید در جهت مهارت آموزی بیکاران این شهرستان گام برداریم . 

به گزارش ایسنا، با راه‌اندازی مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی در شهرستان اقلید، این نهاد انقلابی امکان توسعه‌ی فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی را در 10 شهرستان استان فارس ایجاد کرده است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 41
بازدید ماه:2521
بازدید کل:325645

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی