ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 10 بهمن 1395

 

در آستانه انقضای مدت تفاهم‌نامه فی‌مابین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جهاد دانشگاهی استان فارس با برگزاری جلسه‌ای، طرفین نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه جدید اقدام نمودند.

 

در آستانه انقضای مدت تفاهم‌نامه فی‌مابین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جهاد دانشگاهی استان فارس با برگزاری جلسه‌ای، طرفین نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه جدید اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، در آستانه دهه مبارک فجر و آغاز سی و هشتمین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جهاد دانشگاهی استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی جلسه‌ای موارد اجرایی تفاهم‌نامه قبلی را بررسی و نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه جدید اقدام نمودند.

مهندس مسعود رستگار رییس جهاد دانشگاهی استان فارس طی گفتگویی کوتاه اعلام کرد : خوشبختانه روابط فی‌مابین جهاد دانشگاهی استان فارس و دانشگاه‌های مختلف استان فارس در مرتبه بسیار شایسته‌ای قرار داشته و حسن اعتماد و روابط دوستانه طرفین مثال‌زدنی بوده و در تمامی زمینه‌ها شاهد همکاری متقابل هستیم.

اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی، توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان و بکارگیری ظرفیت رسانه‌ای جهاد دانشگاهی در حوزه‌های علمی، فرهنگی و آموزشی و ارایه خدمات مشاوره‌ای آزمایشگاهی و درمانی توسط مراکز جهاد دانشگاهی این باور را در مسؤولین دانشگاهی استان تقویت نموده که جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی و توانمند است و می‌توان تعاملات ارزشمند متقابل و همکاری‌های مشترک را در سطح استانی و ملی با آن برقرار نمود.

وی همچنین اعلام کرد : از جمله مواردی که تفاهم‌نامه جدید با دانشگاه علوم پزشکی شیراز را متمایز می‌کند تأکید بیشتر بر فعالیت و همکاری مشترک در حوزه خدمات بهداشتی و درمانی است به گونه‌ای که ساخت، تجهیز و بهره‌برداری یک مرکز درمانی و حضور اساتید تمام وقت دانشگاه و مشمولین ضریب k در درمانگاه‌های جهاد دانشگاهی نیز مدنظر قرار گرفته است.

همچنین توافق شده است که ظرفیت اطلاع‌رسانی و افکارسنجی جهاد دانشگاهی بیش از پیش مورد استفاده دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار گیرد. در همین راستا و به عنوان گام اول اجرای تفاهم‌نامه، نظرسنجی "میزان رضایت شهروندان استان فارس از اجرای طرح پزشک خانواده" طی قرارداد منعقده به جهاد دانشگاهی استان فارس واگذار و ان‌شاءا... مرحله اجرایی طرح افکارسنجی مذکور از 23 بهمن‌ماه جاری آغاز می‌گردد.

رییس جهاد دانشگاهی در پایان ابراز امیدواری کرد هم‌افزایی روزافزون توان تخصصی دانشگاه‌ها و نهادها و مراکز علمی  تحقیقاتی نتایج ارزشمندی را برای مردم و پیشرفت همه جانبه کشور به دنبال داشته باشد.

 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 39
بازدید ماه:2519
بازدید کل:325643

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی