ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آذر 1395

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، همزمان با ایام دهه وقف، همایش یاوران وقف با عنوان «وقف، رسانه و اقدام و عمل» امروز، ۱۵ آذرماه در شیراز در حال برگزاری است كه در آن فعالان قرآنی و همچنین خبرنگاران و رسانه‌های برتر حوزه وقف تجلیل شدند.

گروه اجتماعی: همزمان با ایام دهه وقف و در همایش یاوران وقف كه با عنوان «وقف، رسانه و اقدام و عمل» در شیراز در حال برگزاری است، خبرگزاری ایكنا با ارسال ۳۲۰ خبر طی یكسال گذشته از حوزه وقف به عنوان برترین رسانه این استان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، همزمان با ایام دهه وقف، همایش یاوران وقف با عنوان «وقف، رسانه و اقدام و عمل» امروز، ۱۵ آذرماه در شیراز در حال برگزاری است كه در آن فعالان قرآنی و همچنین خبرنگاران و رسانه‌های برتر حوزه وقف تجلیل شدند.

در این مراسم ابتدا از فعالان قرآنی و برگزیدگان مسابقات مرحله كشوری سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف تجلیل شد كه طی آن از الهام صفری، سرپرست گروه تواشیح مشكات خواهران حائز رتبه نخست این دوره از مسابقات، زهره حیدری، نفر دوم رشته حفظ كل، فاطمه دردمند نفر دوم حفظ ۱۰ جزء مسابقات قرآن، راضیه لشكری نفر چهارم رشته معارف و تفسیر قرآن مسابقات امسال تجلیل به عمل آمد.

همچنین برترین مربیان طرح ملی حفظ قرآن بانوان استان فارس نظیر مرضیه مقصودلو، زهرا یوسف‌وند، بهار فارسی و رجنا فنایی تجلیل شدند.

در ادامه از برترین رسانه‌ها و خبرنگاران فعال حوزه وقف تجلیل شد كه در آن خبرگزاری ایكنا با ارسال ۳۲۰ خبر طی یكسال گذشته به عنوان برترین رسانه حوزه وقف این استان معرفی شد و از زهرا عسكری خبرنگار این رسانه تجلیل شد.

در ادامه از فاطمه هاشمی نیك از خبرگزاری ایرنا با ارسال ۷۵ خبر، زهره مرزبان از روزنامه خبرجنوب با ارسال ۱۹۳ خبر، لیلا غضنفری از روزنامه سبحان با ارسال ۱۵۳ خبر، احمدرضا سهرابی از روزنامه عصر مردم با ارسال ۱۱۵ خبر، سمیرا مولودی از روزنامه شیرازنوین با ارسال ۱۰۲ خبر، دانیال طهماسبی از روزنامه افسانه با ۱۳۰ خبر، آریا رزمجویی خبرنگار صدا و سیما، ولی جهانگیرپور از روزنامه جمهوری اسلامی با ارسال ۱۹ خبر، عبدالغفور مصطفایی از خبرگزاری فارس با ارسال ۳۵ خبر، محسن تورع از خبرگزاری شبستان با ۳۲ خبر، عباس امیری عكاس خبرگزاری برنا، محمدرضا طاهری از روزنامه تماشا و هادی فتحی از خبرگزاری مهر با ارسال ۱۷ خبر تجلیل به عمل آمد. 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 54
بازدید ماه:2858
بازدید کل:322021

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی