ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : سه شنبه 4 آبان 1395

در جلسه هیات امنای جهاددانشگاهی که بعد از ظهر دوشنبه سوم آبان‌ماه برگزار گردید، دکتر حمید رضا طیبی با کسب 9 رای از مجموع 9رای ماخوذه به اتفاق آرا، برای سومین بار به عنوان رییس جهاددانشگاهی انتخاب شد.

 

در جلسه هیات امنای جهاددانشگاهی که بعد از ظهر دوشنبه سوم آبان‌ماه برگزار گردید، دکتر حمید رضا طیبی با کسب 9 رای از مجموع 9رای ماخوذه به اتفاق آرا، برای سومین بار به عنوان رییس جهاددانشگاهی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، هیات امنای این نهاد در جلسه سوم آبان ماه خود، دکتر طیبی را به عنوان گزینه نهایی از بین نامزدها ی تصدی ریاست جهاددانشگاهی برگزیدند.

سید حمید رضا طیبی که بین سال های 1385تا1389و 1392تا1395 مسوولیت این نهاد را برعهده داشته دارای مدرک دکتری برق می باشد. وی که از بدو تاسیس این نهاد (1359) در آن مشغول به فعالیت بوده طی سالیان زیادی ریاست جهاددانشگاهی واحد علم و صنعت که یکی از واحدهای فنی و تولیدی این نهاد محسوب می شود را نیز برعهده داشته است.
ترکیب 9 نفره هیات امنای جهاددانشگاهی هم اکنون متشکل از: رییس نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه ها، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی، رییس جهاددانشگاهی (رییس هیات امنا) و سه نفر از اعضای هیات علمی معرفی شده توسط رییس جهاد (دکتر محسن قرنفلی، دکتر عبدالحسن شاهوردی و دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو) می باشد.
طبق اساسنامه جهاددانشگاهی، حکم ریاست این نهاد پس از انتخاب اعضای هیات امنا توسط رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی یا همان رییس جمهور امضا می شود. رییس جهاددانشگاهی یکی از اعضای حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
جهاددانشگاهی به عنوان یکی از نهادهای مولود انقلاب اسلامی است که در حوزه های فرهنگ، پژوهش و فناوری، آموزش، تجاری سازی فناوری و توانمند سازی دانش آموختگان تاکنون به ارایه خدمت پرداخته است. در حال حاضر علاوه بر دفتر مرکزی، 35واحد جهاددانشگاهی در سراسر کشور، 11سازمان، 7مرکز، 8موسسه، 3 پژوهشگاه، 26پژوهشکده، 2دانشگاه، 6موسسه آموزش عالی، 43واحد آموزشی علمی کاربردی، 2پارک علم و فناوری و 11شرکت دانش بنیان وابسته به این نهاد در حال فعالیت هستند.

بیوگرافی مختصر رییس جهاددانشگاهی

دکتر سیدحمیدرضا طیبی متولد 1337 و دارای مدرک کارشناسی برق (قدرت) در سال 1364 از دانشگاه علم و صنعت ایران، کارشناسی ارشد کنترل و ابزار دقیق از دانشگاه دهلی (هندوستان) و مدرک دکتری برق در سال 1376 از دانشگاه برادفورد انگلستان است. وی پیش از این در سال‌های 1385 تا 1389 و همچنین از سال 1393 تاکنون ریاست جهاددانشگاهی را بر عهده داشته است و این برای سومین بار است که عهده دار این مسولیت خواهد بود.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی