ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مرداد 1395

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس مرکز تخصصی آموزشی شهرستان داراب با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار داراب و جمعی دیگر از مسؤولین این شهر افتتاح شد.

 

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس مرکز تخصصی آموزشی شهرستان داراب با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار داراب و جمعی دیگر از مسؤولین این شهر افتتاح شد.

در این مراسم مهندس مسعود رستگار رییس جهاد دانشگاهی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و دیگر مسؤولین شهر در همکاری و راه‌اندازی مرکز تخصصی، گزارشی از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی ارایه نمود و اظهار امیدواری کرد که افتتاح این مرکز باعث پیشرفت علمی شهرستان داراب شده و جوانان و دانشجویان بتوانند از خدمات ارایه شده استفاده کرده و توانمندی‌های خود را برای بالابردن سطح علمی شهرستان نشان دهند.

 همچنین فرماندار داراب آقای مهندس قاسم‌پور طی سخنانی گفت اطلاع داریم که جهاد دانشگاهی فعالیت‌های دینی و قرآنی فراوانی دارد و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های علمی آن در شهرستان استفاده کرده و در شورای اداری شهرستان هم جهاد دانشگاهی حضور داشته و موفق عمل نماید.

وی گفت افتتاح شعبه جهاد دانشگاهی داراب فرصت بسیار مغتنمی برای فضای علمی شهرستان در محصولات کشاورزی است، همانطور که می‌دانید داراب با 5600 هکتار، بزرگترین محوطه گل محمدی در کشور را دارا می‌باشد و در مناطق کوهستانی و سردسیر و هم در پایین روستاهای گرمسیری و محصولات کشاورزی فراوانی داریم.

در ادامه آقای دکتر انصاری نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی گفت : خوشبختانه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی فارس به صورت موازی‌کاری با سایر دستگاه‌های موجود داراب نیست زیرا در فعالیت‌های جهاد دانشگاهی خلاقیت هست و همانطور که از ایسنا و ایسپا خبر دارم تمامی فعالیت‌های جهاد دانشگاهی جدید و به روز هستند.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 8
بازدید ماه:3249
بازدید کل:322412

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی