ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعتقاد دارد که جهاددانشگاهی دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی است، اما این پتانسیل‌ها مهجور مانده است.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعتقاد دارد که جهاددانشگاهی دارای ظرفیت‌های متعددی در حوزه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی است، اما این پتانسیل‌ها مهجور مانده است.

محمودرضا طالبان در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، ضمن گرامی‌داشت 16 مرداد سالروز تاسیس نهاد جهاددانشگاهی، گفت: حضرت امام(ره) این نهاد را با اندیشه‌ای بلند و آینده نگری عمیق، بنیان نهاد و طی سال‌های گذشته تاکنون مقام معظم رهبری هم همواره از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ابراز رضایت و بر لزوم بهره‌بردن همه بخش‌ها از این ظرفیت‌ها تاکید کرده‌اند.

او با یادآوری اینکه جهاددانشگاهی در حوزه‌های پزشکی، علوم انسانی، فنی و مهندسی و فرهنگی، فعالیت‌های ماندگاری را طی 36 سال گذشته به سامان رسانده است، گفت: اقدامات شاخص جهاددانشگاهی در حوزه پزشکی، از سلول‌های بنیادی گرفته تا ساخت دارو برای بیماری‌های صعب‌العلاج و درمان نازایی، نمونه‌هایی شاخص از صرف فعل خواستن و توانستن است.

طالبان گفت: جهادگران دانشگاهی در هر حوزه‌ای که ورود کرده‌اند، به واسطه تعهد و اخلاقی که همواره داشته و دارند، جهادی عملکردی جهادی داشته‌اند و کار را به خوبی به سرانجام رسانده‌اند.

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز با تاکید براینکه جهاددانشگاهی فارس هم در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی‌های بسیاری است، گفت: با توجه به قدم‌های بلندی که شیراز در حوزه‌های مختلف پزشکی برداشته است، می‌توان از توانمندی‌های جهاددانشگاهی چه در حوزه تحقیقاتی چه درمانی، بهره مناسبی را برد.

او با انتقاد از آنچه اطلاع‌رسانی کمرنگ فعالیت‌ها و توانمندی‌های جهاددانشگاهی عنوان می‌کرد،‌ گفت: سال‌ها قبل جهاددانشگاهی فارس، با هدف کمک به رفع مشکل اشتغال، به حوزه گوهرسنگ‌ها ورود و اقدامات خوبی را ساماندهی کرد.

طالبان گفت: هر فردی که آشنایی اندگی با این صنعت(گوهر سنگ‌ها) داشته باشد، متوجه خواهد شد که فعال شدن این بخش به‌معنای ایجاد بسترهای اشتغال با سرمایه‌های خرد و ارزش افزوده زیاد.

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز گفت: شورای شهر نیز آماده است که در مباحث مختلف، زمینه بهره‌بردن از توان و ظرفیت‌های جهاددانشگاهی را فراهم کند.
گزارش تصویری
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.


آمار سایت
بازدید امروز: 37
بازدید ماه:2913
بازدید کل:238844

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی