ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 6 دی 1394

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، استاندار فارس در اين ديدار گفت: جهاددانشگاهي را به‌عنوان يك نهاد علمي، توانمند و اثرگذار در تمام حوزه‌ها مي‌شناسد و باور دارد.

 

رئيس جهاددانشگاهي استان و استاندار فارس در جلسه‌اي صميمانه در روز دوم دی‌ماه 94 به بحث و گفت و گو پرداختند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، استاندار فارس در اين ديدار گفت: جهاددانشگاهي را به‌عنوان يك نهاد علمي، توانمند و اثرگذار در تمام حوزه‌ها مي‌شناسد و باور دارد.

سيدمحمدعلي افشاني افزود: جهاددانشگاهی نهادی است که در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه صنعت دست آوردهای شایسته‌ای داشته و خدمات خوبی ارائه داده است.

استاندار فارس با تصريح اينكه نتیجه تحقیق و پژوهش باید به محصول منتهی شود، خاطرنشان كرد: جهاد دانشگاهی نيز باید نتایج تخقیقات خود و حتی سایر مراکز تحقیقاتی را به محصول تبدیل و سپس تجاری سازی کند و از این طریق الگوی محققان شود.

افشاني گفت: تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی، انگیزه را در جوانان و سایر اقشار دانشگاهی بالاتر برده و آنها را به پژوهش‌های کاربردی وا می‌دارد.

وي گفت: اگر هدف تحقیقات صرفا تولید مقاله و سپس ارتقای مدارج علمی پژوهشگر باشد، خاک خوردن نتایج تحقیق و دور ریختن بیت المال و پایمال کردن حقوق مردم است.

استاندار فارس تصريح كرد: فعالیت‌های فرهنگی و خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و مرکز افکارسنجی(ایسپا) به عنوان نمونه‌اي بارز از اقدامات جهاد دانشگاهی قابل تحسین است. من به مباحث فرهنگی علاقمند بوده و در خدمت فرهنگوران استان هستم.

افشاني همچنين بر لزوم توسعه تلاش‌هاي جهاددانشگاهي در مباحث آموزشي و در حوزه اشتغال تاكيد و اضافه كرد: جهاددانشگاهي بايد با ايجاد شركت‌هايي، دانش‌آموختگان را به عرصه عمل بكشاند.

رئيس جهاددانشگاهي استان فارس نيز در اين جلسه با ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اين نهادانقلابي در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، اشتغال و فرهنگي و رسانه‌اي، به وجوه تاثيرگذاري و توانمندي‌هاي اين نهاد انقلابي اشاره كرد.

مسعود رستگار خاطرنشان كرد: حوزه‌های چهارگانه فعالیت جهاددانشگاهی اعم از فرهنگی، پژوهشی، آموزشي و اشتغال، همگی کاربردی بوده و با هدف الگوسازی، بویژه برای دانشگاهیان انجام شده و تداوم دارد.

وي خاطرنشان كرد: تلاش جهاد دانشگاهی به فرهنگ سازی در راستای استقلال کشور معطوف بوده و همواره سعی بر این بوده که اگر در عرصه‌ای ورود پیدا می‌کند جزو بهترین‌ها بوده و الگو شود.

رستگار با تصريح اينكه جهاددانشگاهي همواره و با تمام توان در خدمت پيشبرد اهداف نظام اسلامي تلاش كرده و مي‌كند، گفت: جهاد دانشگاهی آماده همراهی با دانشگاه‌های بزرگ استان در راستای ارتقاء جایگاه و ایفای نقش پررنگ‌تر در نقشه جامع علمی کشور است.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی