ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مرداد 1394

 

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: از مجموعه جهاد دانشگاهی انتظار می‌رود که خلاءهای موجود در عرصه علمی کشور را شناسایی كرده و در جهت رفع آنها پیشگام باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: از مجموعه جهاد دانشگاهی انتظار می‌رود که خلاءهای موجود در عرصه علمی کشور را شناسایی كرده و در جهت رفع آنها پیشگام باشد.

آیت‌الله اسدالله ایمانی در گفت و گو با خبرنگار ايسنا منطقه فارس، با تبريك 16 مرداد، سالروز تشكيل نهاد جهاددانشگاهي در كشور، افزود: جهاد دانشگاهی نهادی نشآت گرفته از انقلاب اسلامی است که با سابقه کار جهادی در محیط دانشگاهی، فعالیت علمی خود را دنبال می‌کند.

وی رشد فزاینده علمی را بهترین نوع پیشرفت یک کشور دانست و افزود: قدرت علمی از مولفه‌های اثرگذار در پیشرفت و توسعه یک کشور محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: اگر روزگاری تمدن اسلامی اوج گرفت و توانست جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد، به دلیل نوآوری‌های ابن سیناها، زکریای رازی‌ها، ابن رشدها و ديگر بزرگان علمي كشور بود.

امام جمعه شيراز تصريح كرد: اگر تمدن صنعتی غرب نیز امروز در دنیا سیطره پیدا کرده است، ریشه آن به مسائل علمی و رشد و بالندگی علمی آنها بر می‌گردد.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه اگر کشور ایران بنا دارد پیشگام رشد و توسعه باشد باید در مسائل علمی حرف نخست را در منطقه بزند، گفت: رهبرانقلاب از سال‌های قبل تلاش‌های مداوم و پیگیری در نهضت تولید علم و نرم افزار دنبال کردند که نتیجه آن، امروز در تولیدات علمی کشور در منطقه و جهان قابل احصاء است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری امسال در ماه مبارک رمضان در دیدار با اساتید دانشگاه گلایه خود را از کندی تولیدات علمی ابراز کردند که بر این اساس جهاد دانشگاهی می تواند این رسالت علمی و جهادی را دنبال کند.

امام جمعه شیراز ابراز امیداری کرد كه مجموعه جهاد دانشگاهی که از انقلاب برآمده است، در فضای دانشگاهی بتواند تکلیف خود در قبال مسائل علمی را تعقیب و دنبال کند
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 51
بازدید ماه:3137
بازدید کل:235077

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی