ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مرداد 1394

رحیم زارع با بیان اینکه به‌شکل مداوم اخبار ایکنا را دنبال می‌کنم، گفت: این خبرگزاری بین‌المللی، یک ظرفیت بسیار موثر جهاد دانشگاهی است که اخبار و اطلاعات مفید قرآنی را در سطحی وسیع منتشر می‌کند.

 

رحیم زارع با بیان اینکه به‌شکل مداوم اخبار ایکنا را دنبال می‌کنم، گفت: این خبرگزاری بین‌المللی، یک ظرفیت بسیار موثر جهاد دانشگاهی است که اخبار و اطلاعات مفید قرآنی را در سطحی وسیع منتشر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، رحیم زارع، منتخب مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرم‌بید امروز، 12 مرداد در حاشیه بازدید خود از جهاد دانشگاهی واحد فارس که به‌مناسبت فرا رسیدن سالروز تشکیل این نهاد انقلابی برگزار شد، گفت: جهاد دانشگاهی در ابعاد مختلف، نقشی تأثیرگذار در عرصه پیشبرد اهداف انقلاب و نظام اسلامی ایفا کرده است.

به شکل مداوم اخبار ایکنا را مطالعه می‌کنم
وی از فعالیت‌های رسانه‌ای جهاد دانشگاهی به‌عنوان یکی دیگر از ظرفیت‌های این نهاد یاد کرد و گفت: با خبرگزاری ایکنا آشنا هستم و به شکل مداوم آن را مطالعه می‌کنم، این خبرگزاری بین‌المللی، یک پتانسیل بسیار موثر جهاد دانشگاهی است که اخبار و اطلاعات مفید قرآنی را در سطحی وسیع منتشر می‌کند.
سخنگوی فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه جهاد دانشگاهی در حوزه قرآنی بسیار فعال است، فعالیت‌های این نهاد در عرصه قرآنی را تاثیرگذار ارزیابی کرد و افزود: مباحث قرآنی مهم‌ترین مبحث در فعالیت‌های فرهنگی است، بی‌تردید اگر فرهنگ قرآنی را در جامعه نشر دهیم، جامعه از هر آسیبی مصون خواهد بود.

جهاد دانشگاهی در نشر فرهنگ قرآنی دارای توانمندی‌های زیادی است
وی، نشر فرهنگ قرآنی را یکی از نیازهای جامعه امروز دانست و تاکید کرد: قرآن برای تمام انسان‌ها در هر جامعه و هر کشوری، نقشه راه سعادت را ترسیم کرده است و جهاد دانشگاهی نیز در این عرصه دارای توانمندی‌های زیادی است که باید از این ظرفیت استفاده مطلوبی کرد.
زارع عنوان کرد: این نهاد انقلابی در ابعاد علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی فعالیت‌هایی را داشته و دارد، البته نقش علمی این نهاد بسیار بارزتر بوده و نشان‌داده است که می‌تواند هم‌افزایی خوبی در مباحث پژوهشی ایجاد کند.

لزوم استفاده از ظرفیت جهاد دانشگاهی در ایجاد 6 میلیون فرصت شغلی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه پیش‌بینی ایجاد شش میلیون فرصت شغلی شده است، باید از ظرفیت جهاد دانشگاهی در تحقق این مهم استفاده کرد.
وی با اشاره به توانمندی‌های جهاد دانشگاهی در حوزه‌های نانو و هسته‌ای، گفت: در حوزه پزشکی هم جهاد دانشگاهی تحقیقات، پژوهش‌ها و فعالیت‌های شاخصی را داشته و دارد.
زارع تأکید کرد: براین باور هستم بسیاری از مسئولان و برنامه‌ریزان کشور خصوصاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی اطلاع کامل ندارند.

باید برای حضور مسئولان جهاد دانشگاهی در مجلس برنامه‌ریزی کرد
سخنگوی فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی بر لزوم برنامه‌ریزی برای معرفی دقیق‌تر جهاد دانشگاهی و ظرفیت‌های این مجموعه، به‌ویژه در مجلس شورای اسلامی تاکید و اضافه کرد: باید برای حضور مسئولان جهاد دانشگاهی در یکی از جلسات مجلس و حتی کمیسیون‌های مختلف برنامه‌ریزی کرد تا همه نمایندگان با ظرفیت‌های این نهاد آشنا شوند.
وی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی در مباحث آموزشی نیز توانمندی‌های خوبی دارد، امروز هم یکی از نیازهای کشور، مباحث آموزشی است، آموزش‌هایی که منجر به مهارت‌افزایی شده و نیاز جامعه را پاسخگو باشد.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی