ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس در روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی استان فارس، نشستی با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، معاون آموزشی و مدیران مراکز آموزشی استان فارس برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس در روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی استان فارس، نشستی با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، معاون آموزشی و مدیران مراکز آموزشی استان فارس برگزار گردید.

در این جلسه که با قرائت قرآن آغاز گردید، محمدجواد همافر معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران مراکز با توجه به سند توسعه جهاد دانشگاهی، اهداف معاونت آموزشی را تشریح نموده، و با تأکید به توان و باور جهادگران فارس، اشاره نمود که همه تهدیدهای موجود با همت این جهادگران به فرصت تبدیل خواهد شد، در ادامه مهندس رستگار رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، با تبریک ماه مبارک رجب و میلاد حضرت علی(ع)، جهاد دانشگاهی را یک نهاد توانمند دانست و بیان نمود : هدف اصلی جهاد دانشگاهی توسعه فرهنگ اسلامی و سپس پژوهش، آموزش و اشتغال می‌باشد و این نهاد با داشتن توانمندی‌هایی همچون خبرگزاری‌های بزرگی مانند ایکنا و ایسنا وظیفه سنگینی در توسعه فرهنگ اسلامی دارد، و فعالیت‌ها در جهاد دانشگاهی، باید رنگ و بوی فرهنگ اسلامی داشته باشد.

رییس جهاد دانشگاهی در ادامه گفت : مراکز آموزشی باید با توجه توانمندی‌ها و نیازهای جامعه و با رویکرد اشتغال‌زایی سعی نمایند در برگزاری دوره‌های تخصصی، با کیفیت بالا فعالیت بیشتری داشته باشند و این نهاد باید آموزش را پلی برای رسیدن به اهداف فرهنگی و پژوهشی بداند نه صرفاً برای انتفاع و درآمد مالی.

ایشان در پایان از مسؤولین استان، ائمه جمعه، فرمانداران، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بابت حمایت و دلسوزی‌های این عزیزان تشکر نمود.

شایان ذکر است جلسه تخصصی آموزشی، با حضور معاون آموزشی، مدیر اداره توسعه آموزش، مدیر اجرایی و مدیران مراکز شهرستان‌ها و مدیران مالی و اداره پشتیبانی جهاد دانشگاهی جهت بررس بیشتر سند توسعه، در نوبت عصر ادامه پیدا نمود که با تشریح این سند نقطه‌نظرات مدیران مراکز توسط مدیران ستادی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
گزارش تصویری
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.


آمار سایت
بازدید امروز: 35
بازدید ماه:2911
بازدید کل:238842

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی