ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : شنبه 29 فروردین 1394

استاندار فارس نهاد انقلابي جهاددانشگاهي را از نهادهاي مهم نظام اسلامي ايران دانست كه استفاده مطلوب از ظرفيت‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي آن بايد به‌عنوان اولويت مد نظر همه دستگاه‌هاي دولتي باشد.

استاندار فارس نهاد انقلابي جهاددانشگاهي را از نهادهاي مهم نظام اسلامي ايران دانست كه استفاده مطلوب از ظرفيت‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي آن بايد به‌عنوان اولويت مد نظر همه دستگاه‌هاي دولتي باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، دكترسيدمحمد احمدي در ديدار با رئيس و معاونان جهاددانشگاهي استان فارس گفت: امروز هم با توجه به نيازهاي موجود اعتقاد داريم كه جهاددانشگاهي مي‌تواند به ما در زمينه های مختلف بویژه در جذب سرمايه‌گذار و انجام سرمايه‌گذاري‌ها كمك كرده و پیشنهاد و مشاوره بدهد.

استاندار فارس با تاكيد براينكه فارس از جنبه‌هاي مختلف قابل قياس با بسياري از استان‌هاي كشور نيست، خاطرنشان كرد: فارس استاني وسيع با مسائلي پيچيده و رنگين كماني از سلايق، قوميت‌ها و مذاهب مختلف است.

وی همچنين با انتقاد از آنچه نامهرباني‌ عنوان مي‌كرد، گفت: از ابتداي حضور در استان با توجه به شناختي كه از ظرفيت‌ها داشتم قصدم بهره‌بردن از تمام توانايي‌ها بوده و هست.

استاندار فارس با تصريح اينكه شخصا به لزوم حمايت از نهادهاي علمي و پژوهشي و فرهنگي نظير جهاددانشگاهي اعتقاد قلبي داشته و دارد، گفت: متاسفانه طي اين مدت آنقدر ما را به حاشيه بردند كه گاه از اصل جا مانديم اما با اين وجود در مقابل وجدانم آسوده‌ام.

وی گفت: علي‌رغم تمام كارشكني‌ها، طي 18 ماه حضور در استان فارس، اقدامات خوبي در حوزه‌هاي مختلف انجام شده است كه نتايج آن به‌تدريج مشخص خواهد شد. از جمله تلاش‌هايي كه در حوزه اشتغال و از طريق راه‌اندازي پتروشيمي‌ها، شركت‌هاي داروسازي و ... انجام شده است.

او با گلايه از تمام هجمه‌هايي كه عليه او در شيراز و فارس انجام شد، گفت: انسان بايد لااقل يك ضريب خطا و انحراف براي شنيده‌هاي خود در نظر بگيرد و بداند كه براساس آموزه‌هاي ديني هر كس بين دو فرد و گروه نفاق بيندازد، خطاكاري بزرگ خواهد بود.من  طي 18 ماه حضورم در اين استان هيچگاه بر اساس شنيده‌ها عمل نكرده و آبروي كسي را نبرده‌ام، همواره حفظ آبروي افراد به‌عنوان يك اولويت مدنظرم بوده و است.

استاندار فارس گفت: ما از ابتداي حضور در اين استان از همه گروه‌هاي منتقد خواهش كرديم كه به يك سئوال پاسخ دهند و بگويند اگر استاندار بودند چگونه اين استان را اداره مي‌كردند اما دريغ از يك جمله كه از سوي اصولگرا و اصلاح‌طلب نوشته شده باشد، تنها انتقاد كردند.

احمدي با تاكيد براينكه مديريت در استان فارس با توجه به حضور برخي منتقدان بي‌منطق، بسيار دشوار است، گفت: علي‌رغم تمام نامهرباني‌ها همواره تلاش خود را انجام داده و خواهم داد تا با استفاده از ظرفيت‌هاي اين استان مشكلاتي از جمله اشتغال حل شود.

وي تاكيد كرد: اعتقاد دارم كه در شرايط كنوني كسي كه مسئوليت در سطح استانداري را مي‌پذيرد يا بايد عاشق باشد يا ديوانه و من هم اگر عاشق نباشم، ديوانه خدمت به مردم و تلاش در راستاي اعتلاي عزت اين استان و كشور هستم.

احمدي با اشاره به در پيش بودن سفر هيئت دولت و رئيس‌جمهوري به استان فارس، گفت: اميدواريم در اين سفر عمليات اجرايي چند طرح بزرگ سرمايه‌گذاري آغاز شود.

استاندار فارس با بيان اينكه طي مدت حضورش در استان با هيئت‌هاي مختلف خارجي كه تمايل به حضور و سرمايه‌گذاري در فارس بوده‌اند ديدارهايي داشته است،‌ گفت: اميدواريم با به نتيجه رسيدن مذاكرات، شاهد رونق بهتر مسائل اقتصادي و سرعت گرفتن حركت روبه رشد استان باشيم.

استاندار فارس گفت: من همچنان اميدوار هستم كه جامعه تلاش كند بار ديگر روحیات،عملکرد و اخلاق خود را به روزهاي ابتداي پيروزي انقلاب برگرداند.  

در ابتدای این دیدار مسعود رستگار رئیس جهاددانشگاهی استان فارس دیدگاهها و عملکرد این نهاد انقلاب اسلامی در سطح ملی و استانی را تشریح و بر آمادگی برای نقش آفرینی هرچه بیشتر تاکید کرد
گزارش تصویری
تجلیل از دختران در سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع)

در سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز دختر همزمان با آغاز دهه کرامت از دختران جهادگر جهاد ...
چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس پایان یافت/ تجلیل از ایكنا

به گزارش ایكنا از فارس، مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس شب گذشته، ۲۲ ...
در دیدار رییس جهاددانشگاهی فارس و نماینده فیروزآباد مطرح شد؛  بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در تقویت اقتصادی فارس

 نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین و رییس جهاددانشگاهی استان فارس طی دیداری بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های این نهاد ...
جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی فارس

جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با حضور رئیس و معاونین این نهاد در شیراز برگزار شد.
با همکاری جهاددانشگاهی فارس؛ مركز آموزش متخصص ICT فارس آغاز به کار کرد

سرپرست معاونت آموزش جهاددانشگاهی استان فارس از آغاز به کار مرکز آموزش نیروهای متخصص در حوزه ICT در فارس با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 100
بازدید ماه:3154
بازدید کل:244495

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی