ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1392

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، در اولين روز از هفته پژوهش، دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با هدف معرفی کار آفرین‌های برتر استان از روز شنبه 23 آذرماه در محل مجتمع شلمچه شيراز، برپا شد.

 

 

مركز علمي كاربردي جهاد دانشگاهي شعبه شيراز در اين نمايشگاه حضور دارد

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، در اولين روز از هفته پژوهش، دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با هدف معرفی کار آفرین‌های برتر استان از روز شنبه 23 آذرماه در محل مجتمع شلمچه شيراز، برپا شد.

در اين نمايشگاه، مركز آموزش علمي كاربردي جهاد دانشگاهي شعبه شيراز دو سايت سامانه كتابخانه آنلاين و كتابخانه الكترونيكي دانشگاه (www.Kadlib.ir) و  سامانه خريد و فروش مشاركتي كتاب‌هاي دست دوم (www.Gketab.ir) را معرفي نموده است.

معاون پژوهشی دانشگاه جامع علمي كاربردي فارس در حاشیه نمایشگاه یاد شده به خبرنگار ایسنا گفت: اين نمایشگاه بر پایه کلینیک اشتغال و حمایت از کارآفرینان مراکز علمی کاربردی طراحی شده است.

راضیه سلیمانی ادامه داد: به دلیل تقارنی که دانشگاه با صنعت دارد نمایشگاه را در دو سالن برگزار کرده‌ایم، یک سالن مربوط به دانشگاه و سالن دیگر مربوط به صنعت است.

وی همچنین از برگزاری همزمان کارگاه طراحی و دوخت  لباس در حاشیه نمایشگاه خبر داد و گفت: در این کارگاه که با محور پوشش لباس اسلامی در قالب مسابقه برپا شده است، الگوي خوبي براي اشتغال و همچنين ترويج لباس‌هايي متناسب با سبك اسلامي ايراني است.

سليماني با بيان اينكه طراحان برگزیده اين كارگاه در پايان لوح تقدیر دريافت مي‌كنند، گفت: توليدات اين كارگاه در معرض ديد علاقه‌مندان و خريداران قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كابردي فارس خاطرنشان كرد: در این نمایشگاه که تا 27  آذر برپا خواهد بود، 36 مرکز آموزشی علمی کاربردی شركت كرده‌‌اند.

سليماني گفت: در اين نمايشگاه روزانه دو کارگاه آموزشی برگزار می‌شود و به همه كساني كه در اين كارگاه‌ها شركت كنند، گواهي‌هاي معتبر ارايه مي‌شود.

 
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 7
بازدید ماه:2087
بازدید کل:313862

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی