ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1392

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، در اولين روز از هفته پژوهش، دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با هدف معرفی کار آفرین‌های برتر استان از روز شنبه 23 آذرماه در محل مجتمع شلمچه شيراز، برپا شد.

 

 

مركز علمي كاربردي جهاد دانشگاهي شعبه شيراز در اين نمايشگاه حضور دارد

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس، در اولين روز از هفته پژوهش، دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با هدف معرفی کار آفرین‌های برتر استان از روز شنبه 23 آذرماه در محل مجتمع شلمچه شيراز، برپا شد.

در اين نمايشگاه، مركز آموزش علمي كاربردي جهاد دانشگاهي شعبه شيراز دو سايت سامانه كتابخانه آنلاين و كتابخانه الكترونيكي دانشگاه (www.Kadlib.ir) و  سامانه خريد و فروش مشاركتي كتاب‌هاي دست دوم (www.Gketab.ir) را معرفي نموده است.

معاون پژوهشی دانشگاه جامع علمي كاربردي فارس در حاشیه نمایشگاه یاد شده به خبرنگار ایسنا گفت: اين نمایشگاه بر پایه کلینیک اشتغال و حمایت از کارآفرینان مراکز علمی کاربردی طراحی شده است.

راضیه سلیمانی ادامه داد: به دلیل تقارنی که دانشگاه با صنعت دارد نمایشگاه را در دو سالن برگزار کرده‌ایم، یک سالن مربوط به دانشگاه و سالن دیگر مربوط به صنعت است.

وی همچنین از برگزاری همزمان کارگاه طراحی و دوخت  لباس در حاشیه نمایشگاه خبر داد و گفت: در این کارگاه که با محور پوشش لباس اسلامی در قالب مسابقه برپا شده است، الگوي خوبي براي اشتغال و همچنين ترويج لباس‌هايي متناسب با سبك اسلامي ايراني است.

سليماني با بيان اينكه طراحان برگزیده اين كارگاه در پايان لوح تقدیر دريافت مي‌كنند، گفت: توليدات اين كارگاه در معرض ديد علاقه‌مندان و خريداران قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كابردي فارس خاطرنشان كرد: در این نمایشگاه که تا 27  آذر برپا خواهد بود، 36 مرکز آموزشی علمی کاربردی شركت كرده‌‌اند.

سليماني گفت: در اين نمايشگاه روزانه دو کارگاه آموزشی برگزار می‌شود و به همه كساني كه در اين كارگاه‌ها شركت كنند، گواهي‌هاي معتبر ارايه مي‌شود.

 
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی