ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 17 آذر 1392

 

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان فارس چهارمين سمينار از سلسله سمينارهاي بيكار محترم با موضوع "سقوط آزاد دلار" به مناسبت 16 آذرماه فرخنده روز دانشجو از سوي سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي استان فارس در روز شنبه 16 آذرماه 92 برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان فارس چهارمين سمينار از سلسله سمينارهاي بيكار محترم با موضوع "سقوط آزاد دلار" با شركت دانشجويان، دانشگاهيان، كارشناسان و مشاوران زبده در حوزه اقتصاد، سرمايه‌گذاري و اشتغال، به مناسبت 16 آذرماه فرخنده روز دانشجو از سوي سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي استان فارس در محل دانشگاه جامع علمي كاربردي جهاد دانشگاهي در روز شنبه 16 آذرماه 92 برگزار شد. در ابتداي اين مراسم مهندس محمدرحيم نجيبي مسؤول اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي درباره نقش تأثيرگذار نرخ ارز بر اقتصاد كشور، تأثير نرخ ارز بر صادرات و واردات، دلايل ركود، تورم ركودي، سياست‌هاي مالي، كاهش و افزايش ماليات و سياست‌هاي پولي، تغيير حجم نقدينگي سخن گفت.

و در ادامه خانم ترابيان كارشناس شركت بورس اوراق بهادار استان فارس با رويكرد كارشناسانه خود به تفسير زواياي آشكار و پنهان بورس در اقتصاد كشور پرداخت و بازار سرمايه، بازارها از نظر سررسيد حق مالي، مزايا و مراحل انجام معامله در بورس و مباحث پيشرفته‌اي را در زمينه بورس مورد بحث و بررسي قرارداد كه موجب استقبال بسيار از سوي دانشجويان شد. در پايان برنامه دانشجويان سؤالات خودا را پيرامون بازار كار و سرمايه مطرح نموده و سخنرانان به پرسش‌هاي ايشان پاسخ گفتند.
گزارش تصویری
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.


آمار سایت
بازدید امروز: 37
بازدید ماه:2913
بازدید کل:238844

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی