ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 مرداد 1392

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان فارس، به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشكيل جهاد دانشگاهي، مهندس مسعود رستگار رييس جهاد دانشگاهي استان فارس به همراه معاونين آموزشي و پژوهشي در برنامه راديويي "بي‌تعارف" حاضر شده و به سؤالات خبرنگاران مربوطه و مردم استان پاسخ گفتند.

 

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان فارس، به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشكيل جهاد دانشگاهي، مهندس مسعود رستگار رييس جهاد دانشگاهي استان فارس به همراه معاونين آموزشي و پژوهشي در برنامه راديويي "بي‌تعارف" حاضر شده و به سؤالات خبرنگاران مربوطه و مردم استان پاسخ گفتند.

در اين برنامه كه در تاريخ يك‌شنبه 20 مردادماه 92 برگزار شد، مهندس رستگار گزارش كاملي از فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي استان فارس در حوزه‌هاي مختلف پژوهشي، آموزشي، فرهنگي و اشتغال ارايه نمود، رييس جهاد دانشگاهي استان فارس با يادآوري رهنمودها و ديدگاه‌هاي مقام معظم رهبري در مورد جهاد دانشگاهي و فعاليت‌هاي آن، تأسيس خبرگزاري قرآني توسط جهاد دانشگاهي را در راستاي تحقق منويات ايشان دانسته و بر نقش بي‌بديل اين خبرگزاري در حوزه فعاليت‌هاي قرآني تأكيد و اين خبرگزاري را به عنوان دومين خبرگزاري تأسيس شده توسط جهاد دانشگاهي مطرح و فعاليت‌هاي مثبت اين خبرگزاري و خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) را شرح داد.

محمدجواد همافر معاون آموزشي جهاد دانشگاهي استان فارس نيز ضمن برشمردن فعاليت‌هاي آموزشي، گزارش كاملي از دوره بين‌المللي NIIT بيان نمود و شيوه پذيرش دانشجو را در اين مؤسسه آموزش براي علاقه‌مندان توضيح داد.

همچنين اشرف شجاعي معاون پژوهشي جهاد دانشگاهي واحد فارس ضمن اعلام برنامه‌ها و فعاليت‌هاي پژوهشي، به تفضيل در مورد آزمايشگاه‌هاي تشخيص طبي و ژنتيك و نيز بانك خون بندناف براي شهروندان توضيح داد.

در ادامه اين برنامه راديويي حاضران به سؤالات مطرح شده توسط مجريان و شهروندان پاسخ گفتند.

شايان ذكر است برنامه راديويي "بي‌تعارف" از برنامه هاي صدا و سيماي مركز فارس است كه با حضور مسؤولين ادارات و سازمان‌هاي استان اجرا شده و در آن گزارش و برنامه‌هاي سازمان‌ها و اداره‌هاي مختلف نقد و بررسي مي‌شود.
گزارش تصویری
تجلیل از خبرگزاری ایكنا

 چهارمین محفل انس با قرآن سپاه فجر فارس همراه با مراسم وداع با ماه مبارك رمضان در شیراز برگزار شد.
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، طی حکمی از سوی مظاهر بابایی رییس جهاد دانشگاهی فارس، مهندس محمدرضا ...
رییس جهاد دانشگاهی فارس عنوان کرد :  بهره‌وری بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات گسترده‌ی این نهاد در ابعاد، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال فارغ‌التحصیلان ...
راهپیمایی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در روز قدس

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.


آمار سایت
بازدید امروز: 35
بازدید ماه:2911
بازدید کل:238842

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی