ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مرداد 1392

نماينده ولي فقيه در استان فارس گفت: نهاد جهاد دانشگاهي كه پس از انقلاب شكل گرفت، در طول سال‌هاي گذشته از انقلاب، به تدريج سير تكاملي را طي كرده و امروز به كمال رسيده است.

 

نماينده ولي فقيه در استان فارس گفت: نهاد جهاد دانشگاهي كه پس از انقلاب شكل گرفت، در طول سال‌هاي گذشته از انقلاب، به تدريج سير تكاملي را طي كرده و امروز به كمال رسيده است.

آيت‌الله اسدالله ايماني در آستانه 16 مرداد سالروز تأسيس جهاد دانشگاهي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا منطقه فارس افزود: اين نهاد چه در كشور و چه در استان فارس در ابعاد مختلف كارهاي بنيادين و زيربنايي را پايه‌گذاري و دنبال كرده و موفق هم بوده است.

وي با تصريح اين كه يكي از اهداف تشكيل جهاد دانشگاهي، ايجاد پلي براي ارتباط منطقي بين انقلاب و نظام اسلامي و دانشگاه‌ها و دانشگاهيان بود، خاطرنشان كرد: جهاد دانشگاهي در طول سال‌هاي ابتداي انقلاب اين وظيفه را به‌ خوبي انجام داد و در آن موفق بود.

امام جمعه شيراز گفت: نهاد جهاد دانشگاهي يك نهاد انقلابي است كه با بهره‌گيري از نيروهاي توانمند، متخصص و تأثيرگذار با هدف حل و فصل مشكلات مربوط به دانشگاه و دانشگاهيان در خارج از چهارچوب مسايل اداري، تشكيل شد.

نماينده ولي فقيه در استان فارس حاكم كردن روحيه جهادي بين دانشگاهيان و در كل دانشگاه‌ها و محيط‌هاي دانشجويي و دانشگاهي را از جمله وظيفه‌ها و اهداف جهاد دانشگاهي دانست و گفت: خوشبختانه اين نهاد در اين بعد هم توفيقاتي را كسب كرد.

آيت‌الله ايماني با تصريح اين كه نهاد جهاد دانشگاهي همواره مورد توجه و عنايت ويژه مقام معظم رهبري بوده و هست، گفت: اين مجموعه كارهاي عميقي در حوزه‌هاي فرهنگي، مسايل دانشگاهي، انقلابي و علمي انجام داده كه آثار و بركات آن را در طول‌ سال‌هاي گذشته مشاهده كرده‌ايم و همچنان اين بركات جاري است.

نماينده ولي فقيه در فارس گفت: مقام معظم رهبري نيز تأكيد داشتند كه اين مجموعه مي‌تواند در نوآوري و در ابعاد علمي و فني و تحقيقاتي، فعاليت و تأثير عميقي داشته باشد كه اين‌گونه هم بوده است.

آيت‌الله ايماني همچنين گفت: در استان فارس نيز شاهد حضور و فعاليت مؤثر نهاد جهاد دانشگاهي در ابعاد مختلف بوده‌ايم و اقداماتي را برنامه‌ريزي و دنبال كرده‌اند.

امام جمعه شيراز تصريح كرد: اميدواريم جهاد دانشگاهي در تداوم فعاليت‌هاي خود بتواند در مسير حاكم ساختن روحيه جهادي در موضوعات علمي، نوآوري و مسايل روز و متحول كردن فضاي دانشگاه‌ها، انشاالله مؤثر باشد.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 7
بازدید ماه:2087
بازدید کل:313862

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی