ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 مرداد 1392

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 

 گروه اجتماعی: برای موفقيت روزافزون جهاد دانشگاهی بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد، استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 وی افزود: نام اين نهاد از تلفيق 2 واژه جهاد و دانشگاه تشكيل شده است و اين يك موضوع اتفاقی نيست و نشان از مسئوليت‌های خطير اين نهاد انقلابی دارد.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با بيان اينكه فعاليت‌های انقلابی جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها باعث بروز خلاقيت دانشجويان می‌شود، ابراز كرد: اين فعاليت‌ها را نمی‌توان ناديده گرفت و اثرات اين فعاليت‌ها در كشور كاملاً قابل لمس است.

 طاهری تصريح كرد: امروزه با پيشرفت‌هايی كه جهاد دانشگاهی در عرصه‌های مختلف فعاليت خود در كشور داشته و دستاوردهای مهمی كه در دنيا جزو اولين‌ها است، نمی‌توان نقش پررنگش را ناديده گرفت.

 وی خاطر‌نشان كرد: برای موفقيت روزافزون اين نهاد بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: همين كه اين نهاد بعد از انقلاب شكل گرفته مانند فرزند انقلاب است و بايد به انقلاب ادای دين كند؛ چون انقلاب ما يك انقلاب اسلامی است و اسلام دين كاملی است و نقش نهادهای انقلابی فرهنگی در اين زمينه بسيار مؤثر بوده و نقش پررنگ جهاد دانشگاهی در اين زمينه غير‌قابل انكار است.

 رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بيان اينكه تا كنون جهاد دانشگاهی نقش خود را به‌خوبی ايفا كرده، افزود: جهاد دانشگاهی تاكنون به دنيا ثابت كرده كه ما توانمند هستيم و اين ضرورت وجود و ادامه فعاليت اين نهاد را می‌رساند.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با اشاره به سخن امام(ره) كه ما بايد انقلاب خود را به بقيه دنيا صادر كنيم، گفت: يكی از مراكزی كه اين رسالت را به‌خوبی انجام داده جهاد دانشگاهی بوده و بايد تلاش‌ها و فعاليت‌های اين نهاد انقلابی را ارج نهيم.
گزارش تصویری
تجلیل از دختران در سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع)

در سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز دختر همزمان با آغاز دهه کرامت از دختران جهادگر جهاد ...
چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس پایان یافت/ تجلیل از ایكنا

به گزارش ایكنا از فارس، مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس شب گذشته، ۲۲ ...
در دیدار رییس جهاددانشگاهی فارس و نماینده فیروزآباد مطرح شد؛  بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در تقویت اقتصادی فارس

 نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین و رییس جهاددانشگاهی استان فارس طی دیداری بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های این نهاد ...
جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی فارس

جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با حضور رئیس و معاونین این نهاد در شیراز برگزار شد.
با همکاری جهاددانشگاهی فارس؛ مركز آموزش متخصص ICT فارس آغاز به کار کرد

سرپرست معاونت آموزش جهاددانشگاهی استان فارس از آغاز به کار مرکز آموزش نیروهای متخصص در حوزه ICT در فارس با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 101
بازدید ماه:3155
بازدید کل:244496

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی