ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 مرداد 1392

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 

 برای موفقيت روزافزون جهاد دانشگاهی بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد، استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

 الياس طاهری، نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه فارس، ‌گفت: جهاد دانشگاهی يك نهاد انقلابی بوده و در زمينه‌های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و فرهنگی كارهای بزرگی را در سطح كشور انجام داده است.

 وی افزود: نام اين نهاد از تلفيق 2 واژه جهاد و دانشگاه تشكيل شده است و اين يك موضوع اتفاقی نيست و نشان از مسئوليت‌های خطير اين نهاد انقلابی دارد.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با بيان اينكه فعاليت‌های انقلابی جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌ها باعث بروز خلاقيت دانشجويان می‌شود، ابراز كرد: اين فعاليت‌ها را نمی‌توان ناديده گرفت و اثرات اين فعاليت‌ها در كشور كاملاً قابل لمس است.

 طاهری تصريح كرد: امروزه با پيشرفت‌هايی كه جهاد دانشگاهی در عرصه‌های مختلف فعاليت خود در كشور داشته و دستاوردهای مهمی كه در دنيا جزو اولين‌ها است، نمی‌توان نقش پررنگش را ناديده گرفت.

 وی خاطر‌نشان كرد: برای موفقيت روزافزون اين نهاد بايد آن را تقويت كرد تا با نقشی كه جهاد دانشگاهی ‌بين دانشجويان ايفا می‌كند بتواند از ظرفيت‌های بالقو‌ه‌ای كه ‌بين آن‌ها وجود دارد استفاده كرده و شاهد دستاوردهای بهتر باشيم.

نماينده مردم اقليد در مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: همين كه اين نهاد بعد از انقلاب شكل گرفته مانند فرزند انقلاب است و بايد به انقلاب ادای دين كند؛ چون انقلاب ما يك انقلاب اسلامی است و اسلام دين كاملی است و نقش نهادهای انقلابی فرهنگی در اين زمينه بسيار مؤثر بوده و نقش پررنگ جهاد دانشگاهی در اين زمينه غير‌قابل انكار است.

 رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با بيان اينكه تا كنون جهاد دانشگاهی نقش خود را به‌خوبی ايفا كرده، افزود: جهاد دانشگاهی تاكنون به دنيا ثابت كرده كه ما توانمند هستيم و اين ضرورت وجود و ادامه فعاليت اين نهاد را می‌رساند.

 عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با اشاره به سخن امام(ره) كه ما بايد انقلاب خود را به بقيه دنيا صادر كنيم، گفت: يكی از مراكزی كه اين رسالت را به‌خوبی انجام داده جهاد دانشگاهی بوده و بايد تلاش‌ها و فعاليت‌های اين نهاد انقلابی را ارج نهيم.
گزارش تصویری
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این نهاد برگزار شد.
تبریک رئيس جهاد دانشگاهی فارس به نماینده ولی فقیه

رئيس جهاد دانشگاهی فارس طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله‌ دژكام را به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و ...
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر ...
به‌دنبال درگذشت امام جمعه‌ی فقید شیراز انجام شد؛  حضور رییس جهاد دانشگاهی فارس در منزل آیت‌الله ایمانی

رییس جهاد دانشگاهی فارس و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی با حضور در منزل آیت‌الله ایمانی، درگذشته آن عالم ...
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی استان فارس به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌اله ایمانی

در پی اعلام خبر درگذشت عالم مجاهد، فقیه ارزشمند، انقلابی نستوه و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت‌اله ایمانی ...


آمار سایت
بازدید امروز: 53
بازدید ماه:3139
بازدید کل:235079

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی