ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مرداد 1394

عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی به دنبال مسائل حاشیه‌ای نیست به همین دلیل توانسته در دولت‌های مختلف کار کند و کمتر شائبه‌های سیاسی به این نهاد زده شده است.

 

 

عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی به دنبال مسائل حاشیه‌ای نیست به همین دلیل توانسته در دولت‌های مختلف کار کند و کمتر شائبه‌های سیاسی به این نهاد زده شده است.

جعفر قادری، منتخب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، با اشاره به جایگاه و عملکرد جهاد دانشگاهی در زیرساخت‌های فرهنگ و علمی زیربنایی کشور عنوان کرد: جهاد دانشگاهی توانمندی‌های بسیار خوبی دارد زیرا دارای ساختار غیردولتی است و این امکان برایش فراهم می‌کند که بدون قید و بندهای دولتی در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کند.

شائبه‌های رانت‌خواری در فعالیت‌های جهاد دانشگاهی راهی ندارد
وی افزود: این مسئله از سوی دیگر شائبه‌های رانت‌خواری و استفاده از رانت را در فعالیت‌های مختلف از بین می‌برد چون اگر منافع آن‌ها زیاد باشد متعلق به عموم مردم است لذا به همین دلیل است که ورود جهاد دانشگاهی به عرصه‌های مختلف موجب خیرات و برکات خوبی بوده است.

فعالیت‌های علمی و فرهنگی جهاد دانشگاهی جای قدردانی دارد
قادری تأکید کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های فرهنگی، علمی و تبدیل علم به محصول و همچنین حمایت از ابتکارات و اختراعات و به طور کلی اشاعه علم کارهای خوبی را انجام داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
منتخب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جهاد دانشگاهی به دنبال مسائل حاشیه‌ای نیست به همین دلیل توانسته در دولت‌های مختلف کار کند و کمتر شائبه‌های سیاسی به این نهاد زده شده است یا اصلاً خود را کمتر درگیر مسائل حاشیه‌ای سیاسی کرده است.
عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرا رسیدن 16 مرداد، سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی ابراز کرد: این نهاد یکی از نهال‌های انقلاب اسلامی است که به ثمر نشسته است و منشأ خیرات و برکات خوبی بوده است و نیاز است که در سالروز تأسیس این نهاد مورد توجه قرار گیرد و حوزه‌های کاری وسیع‌تر و جدی‌تری بدان واگذار شود.

جهاد دانشگاهی، خلأهای نظام را پر کند
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی خلأهایی که وجود دارد را شناسایی کرده و بیشتر به سمت پرکردن این خلأها برود یعنی در حقیقت به سمت فعالیت‌هایی رود که بقیه دستگاه‌ها در آن حوزه فعالیت نمی‌کنند تا این خلأها در نظام جمهوری اسلامی پرشود زیرا به طور کلی تلاش همه دستگاه‌های عمومی و دولتی باید این باشد که مکمل فعالیت‌های بخش خصوصی باشند و خود را جایگزین فعالیت‌های بخش خصوص به حساب نیاورند و این مسئله بسیار کمک می‌کند تا بتوان بهتر از ظرفیت جهاد دانشگاهی استفاده کرد.

قدرت مانور و خلوص نیت نیروها؛‌ عوامل اعتماد عمومی به جهاد دانشگاهی
قادری در ادامه به عوامل اعتماد عمومی به جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: عملکرد خوب جهاد دانشگاهی و همچنین قدرت مانوری که دارد و حوزه‌های متعددی که تا به حال ورود پیدا کرده است و خلوص نیت در نیروهای آن از جمله عوامل اعتماد عمومی به این نهاد انقلاب اسلامی است.
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 8
بازدید ماه:3249
بازدید کل:322412

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی