ورود به سایت

نام کاربريکلمهء عبور    


حدیث روز
مؤمن برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند، و به او گمان بد نمی برد.

 

بحار الانوار، دار احیاء التزا العربی، جلد 75

 خبرنامه ایمیلی

تاریخ انتشار : یکشنبه 31 خرداد 1394

جهادگران جهاد دانشگاهی در آستانه تشییع پیکر مطهر 175 دلاور مرد شهید غواص دفاع مقدس، با صدور پیامی به ساحت مقدس آنان ادای احترام کردند.

جهادگران جهاد دانشگاهی در آستانه تشییع پیکر مطهر 175 دلاور مرد شهید غواص دفاع مقدس، با صدور پیامی به ساحت مقدس آنان ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی متن این پیام به شرح زیر است:

 

 السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا أَنْصَارَ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ بِأَبِی أَنْتُمْ وَ أُمِّی

طِبْتُمْ وَ طَابَتِ الْأَرْضُ الَّتِی فِیهَا دُفِنْتُمْ وَ فُزْتُمْ فَوْزا عَظِیما فَیَا لَیْتَنِی کُنْتُ مَعَکُمْ فَأَفُوزَ مَعَکُم

 

به پاي خويشتن آيند عاشق به كمندت                     كه هر كه را توبگيري زخويشتن برهاني

 

بار ديگر عطر حضور ياران آخرالزماني سيدالشهدا(ع) و فرزندان عزيز خميني كبير(ره) مشام جان‌ها را طراوت بخشيده و ايران اسلامي را كه منادي عزّت و سربلندي مسلمانان و شهادت توأم با شهامت در راه خداست، به جوش و خروش عاشقانه واداشته است.

كشف و تشييع ابدان مطهر شهدا از جمله 175 شهيد غواص عمليات كربلاي 4 كه با دست‌هاي بسته توسط رژيم جنايتكار و منحوس بعث عراق به شهادت رسيده‌اند موجي از اداي احترام، تكريم و تحسين و حزن آميخته با افتخار و عزّت يك ملت همدل و همزمان را چه در محافل كوچك و چه در اجتماعات بزرگ مجازي برانگيخته است.

اين روزها تفسير كلام امام امت را به نظاره نشسته‌ايم كه مي‌فرمود: «توطئه‌ها و جنگ‌ها، به اتحاد و يكپارچگي ملت بيدار و زنده ما در برابر قدرت‌ها مي‌انجامد.» همو كه مي‌فرمود: «راه و رسم شهادت كور شدني نيست

كيست كه نداند بركت خون اين شهداي مظلوم است كه ابرهاي تيره و تار را از افق حيات اين ملت شهيدپرور زدوده است. و امروز اين شهيدان گلگون كفن و غريب هستند كه با عمل خالص خود و مظلوميت وصف ناشدني‌شان ندا برآورده‌اند كه اعتلاي كلمه‌الله در پيچ و تاب زمان و مكان گم نمي‌شود شهادت حماسي ديروز آنان زمزمه طَابَتِ الْأَرْضُ الَّتِی فِیهَا دُفِنْتُمْ امروز را به ارمغان آورده است. آري! دفاع مقدس، جهادي سراسر افتخار و شرف و روشنگر راه امروز و فرداي انقلاب اسلامي است.

اعضاي جهاددانشگاهي با اداي احترام به پيشگاه شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس بويژه گل‌هاي تازه تفحص شده ميادين مقاومت و شرف و حماسه اعلام مي‌دارند كه براي اعتلاي كلمه توحيد ایستاده‌اند و در حوزه فعاليت خود، لحظه‌اي مجاهدت شهيدان، اين پايه‌گذاران پيشرفت‌هاي علمي كشور را از نظر دور نخواهند داشت و از هیچ کوششی برای سرافرازی و پیشرفت میهن اسلامی و ملت عزیز دریغ نخواهند ورزید.

اعضاي اين نهاد انقلابي ضمن عرض تبريك و تسليت به پيشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله‌العالي)، خانواده‌هاي معزز شهيدان و عموم ملت رشيد ايران، از خداوند حكيم عاجزانه مسئلت مي‌نمايند تا در جرگه وارثان دفاع مقدس بحساب آيند.

 

جهــاددانشــگاهـي

26 خردادماه 1394
گزارش تصویری
رونمایی از سایت جدید جهاد دانشگاهی استان فارس

به مناسبت 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، از صفحه جدید سایت جهاد دانشگاهی استان فارس به صورت آزمایشی رونمایی ...
سردبیر ایسنای فارس به‌عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد

سردبیر و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان (ایسنا) منطقه‌ی فارس، به عنوان جهادگر نمونه‌ی کشور برگزیده شد.
رییس جهاددانشگاهی فارس:  جهاددانشگاهی با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء توان تولید ملی است

رییس جهاددانشگاهی فارس تصریح کرد که امروز این نهاد انقلابی با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی خود آماده کمک به ...
استاندار فارس به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی:  ورود عالمانه جهاددانشگاهی برای رفع کاستی‌ها در فارس لازم است

استاندار فارس معتقد است جهاد دانشگاهی در حوزه مسائل پیش روی این استان باید با کنکاش و نگاه عالمانه ورود ...
مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با ...


آمار سایت
بازدید امروز: 23
بازدید ماه:4004
بازدید کل:298298

اوقات شرعی
اوقات شرعی


خبرنامه پیامکی